Fotografie 2016

Oficiální fotografie ze závodů naleznete na následujícím odkazu: bfh.rajce.idnes.cz/

Výsledky 2016

8. května 2016

Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2012 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
1 119 Hugo Řičař Čestice 2012 0:47
2 7 Lucie Zajačiková Horní Jelení 2012 0:55
3 251 Matěj Kořínek Veliny 2013 1:01
4 197 Šárka Tomášková Dolní Roveň 2012 1:02
5 182 Karel Znamenáček ZNACAR Holice 2013 1:04
6 81 Majda Urbánková Holice 2013 1:08
7 163 Zuzana Březinová Vysoké Chvojno 2012 1:11
8 252 Alenka Neugebauerová Veliny 2012 1:12
9 36 Štěpán Novák Holice 2013 1:14
10 134 Jakub Bartízal Holice 2012 1:16
11 117 Filip Horčička Ostřetín 2012 0:31
12 275 Rebeka Hlavová Holice 2013 0:31
13 267 Anička Polcerová Holice 2013 0:32
14 157 Stela Brandová Holice 2012 0:33
15 96 Barbora Dvořáková STALAK Rychnov n.Kn. 2012 0:34
16 165 Deniska Dobruská Ústí nad Orlicí 2013 0:37
17 198 Michaela Petrusová Horní Roveň 2012 0:37
18 271 Sebastián Kučera Vrbice 2012 0:38
19 216 Ella Felcmanová Kostelec n. Orl. 2014 0:38
20 113 Matyáš Marek Holice 2014 0:40
21 168 Maja Munzarová Carla-Kupkolo 2013 0:41
22 200 Alžběta Štejnarová Bike Freaks Holice 2013 1:02
23 261 Lenka Štěrbová Rybitví 2013 1:16
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

A - naděje kluci a holky – ročník 2012 a mladší
1 279 Matyáš Roček Kostěnice 2012 1:24
2 48 Lucie Zajačiková Horní Jelení 2012 1:31
3 63 Amálka Krejčíková Sezemice 2012 1:35
4 243 Lukáš Kńava Kostěnice 2012 1:37
5 120 Hugo Řičař Čestice 2012 1:49
6 132 Jakub Bartízal Holice 2012 2:49
7 272 Sebastián Kučera Vrbice 2012 2:57
8 274 Bára Dvořáková STALAK Rychnov nad Kněžnou 2012 3:24
9 262 Šárka Tomášková Dolní Roveň 2012 3:45
10 150 Petra Vosáhlová VOSA TEAM 2013 4:40
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

B - předškoláci holky – 2011-2010
1 152 Jolana Blažková Nasavrky bikers 2010 4:40
2 6 Eliška Zajačiková Horní Jelení 2010 4:45
3 194 Elišku Šumpíková Praskačka 2010 4:57
4 190 Vendula Dostálová Černožice 2010 5:19
5 127 Sofie Nešetřilová Holice 2010 5:45
6 199 Anežka Petrusová Horní Roveň 2010 5:58
7 278 Denisa Ročková Kostěnice 2010 6:17
8 255 Karolína Vondroušová CYKLO PROFI 2011 6:21
9 128 Anna Knížková Sezemice 2011 6:52
10 184 Kateřina Hemerová Trusnov 2011 -1 kolo
11 16 Eliška Hendrychová Holice 2010 -1 kolo
12 276 Timea Hlavová Holice 2011 -1 kolo
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

C - předškoláci kluci – 2011-2010
1 171 SEVERYN Radim Expres CZ Merida Team Kolín 2010 3:25
2 209 Libor Odehnal Skuteč 2010 3:55
3 273 Ondřej Říha Koudelka 2010 4:03
4 115 Jan Staněk Čankovice 2010 4:05
5 242 Tomáš Kňava Kostěnice 2010 4:09
6 43 Vojta Krátký Horní Ředice 2011 4:58
7 76 Václav Cihlář Cihlíci 2010 5:09
8 174 Ondřej Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2010 5:31
9 241 ADAM KVAPIL PEAKSPORT LITOMYŠL 2011 5:32
10 70 Štěpán Stránský VS87 2011 6:05
11 72 Miloš Stránský VS87 2011 6:18
12 53 Jan John S-SPORT Hronov 2011 6:20
13 189 Matěj Sršeň Čestice 2011 -1 kolo
14 106 Kryštof Matoušek Městec 2011 -1 kolo
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

D - holky – 2009-2008
1 42 Zuzka Krátká BIKE FREAKS HOLICE 2008 5:09
2 54 Ema Jirásková S - Sport 2009 5:41
3 170 Nicol Jelínková Expres CZ Merida Team Kolín 2008 5:52
4 83 Adélka Hanyková STALAK Rychnov n.Kn. 2008 6:27
5 208 Simona Zezulková SK Žamberk Tessuti sport 2008 6:33
6 277 Emma Kouřímová Vysoké Mýto 2009 6:41
7 246 Amalie Srnská Cyklo ski klub Polička 2009 6:53
8 60 Tereza Dytrtová Rybitví 2008 7:02
9 62 Eliška Krejčíková Sezemice 2009 7:06
10 260 Viktorie Uttendorfská Pardubice 2008 7:12
11 203 Karolina Rockova cykloprofi 2008 7:50
12 95 Aneta Dvořáková STALAK Rychnov n.Kn. 2009 7:51
13 112 Lucie Marková Holice 2009 8:01
14 86 Laura Znamenáčková Holice 2008 8:43
15 196 Adriana Tomášková Dolní Roveň 2009 9:08
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

E - kluci – 2009-2008
1 118 Melichar Kovář Bike Freaks Holice 2009 5:03
2 102 Patrik Frencl Giant Pitrsbikes 2008 5:08
3 2 Michal Šretr S-SPORT Hronov 2008 5:14
4 107 Petr Douděra CC Choceň 2009 5:23
5 69 Matyáš Stránský VS87 2009 5:39
6 144 Martin Mejstřík Expres CZ Merida Team Kolín 2008 5:44
7 212 Tomáš Kunc Herálec pod Žákovou horou 2009 5:58
8 129 Jindřich Šíma Ostřetín 2008 6:19
8 232 Jakub Panuš (156) Symbio+ Cycling 2009 6:19
10 244 Aleš Holec Pomezí 2009 6:20
11 176 Ondřej Glencner CykloBendl Vysoké Mýto 2008 6:24
12 52 Antonín John S-SPORT Hronov 2008 6:25
13 67 Jakub Bednář Horní Jelení 2008 6:44
14 164 David Dobruský Ústí nad Orlicí 2008 6:45
15 80 Vojta Urbánek Holice 2008 6:55
16 114 Alex Řehůřek Horní Ředice 2008 6:56
17 47 Marek Svatoš Horní Jelení 2008 7:02
18 192 Jan Pištora Komárov 2008 7:08
19 240 Štěpán Bolehovský TJ Sokol Horní Ředice 2009 7:12
20 250 Lukáš Kořínek Veliny 2008 7:17
21 177 Lukáš Matějek CykloBendl Vysoké Mýto 2008 7:18
22 131 Neuman Marek Vrdy 2008 7:22
23 180 Dominik Baier CykloBendl Vysoké Mýto 2008 7:32
24 162 Marek Březina Vysoké Chvojno 2009 7:54
25 116 Daniel Horčička Ostřetín 2009 7:59
26 219 Aleš Polcer Holice 2009 8:00
27 263 Václav Cihlář CIhlíci 2008 8:07
28 249 Jan Vojáček Holice-Koudelka 2009 8:33
29 143 Samuel Rupert Šille TOPESTO 2008 8:36
30 82 Kryštof Kaisrlík Holice 2008 8:39
31 254 Matyáš Vlach Koudelka 2009 9:05
32 125 Radek Suchan Vysoké Chvojno 2009 9:42
33 257 Jakub Hruška Holice 2008 DSQ
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

F - holky – 2007-2006
1 247 Veronika Srnská Cyklo ski klub Polička 2007 9:37
2 1 Lucie Šretrová S-SPORT Hronov 2006 9:51
3 266 Ela Kunčíková Horka 2007 10:06
4 108 Kateřina Douděrová CC Choceň 2006 10:20
5 210 Adéla Čepová Hlinsko 2006 10:28
6 230 Anna Panušová (155) Symbio+ Cycling 2006 10:35
7 4 Adéla Šulcová S-SPORT Hronov 2006 11:14
8 41 Adéla Lhotáková Koudelka 2007 11:21
9 213 Elen Shánělová Vysoké Mýto 2006 11:35
10 13 Denisa Eliášová Holice 2006 11:56
11 268 Lucie Faltejsková Staré Hradiště 2007 12:18
12 32 Nicol Formánková Holice 2006 12:49
13 78 Adéla Šabatová Horní Ředice 2007 -1 kolo
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

G - kluci – 2007-2006
1 8 Vojta Hendrych Bike Freaks Holice 2006 5:14
2 18 Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 2006 5:23
3 151 Aleš Blažek Nasavrky bikers 2007 5:35
4 101 Dominik Frencl Giant Pitrsbikes 2007 5:46
5 259 Jan Faltýnek CYKLO Faltýnek 2006 5:47
6 35 Vojtěch Novák Bike Freaks Holice 2007 6:02
7 148 Marek Nechuta BIKE FREAKS HOLICE 2007 6:12
8 166 Jan Munzar Carla-Kupkolo 2006 6:18
9 130 Daniel Neuman remerxmerida team 2006 6:52
10 172 SEVERYN Richard Expres CZ Merida Team Kolín 2007 6:59
11 20 Jan Lubas Jablonec nad Nisou 2007 7:21
12 248 Jan Kubánek ZNACAR Holice 2006 7:44
13 3 Samuel Vik S-SPORT Hronov 2007 7:50
14 51 Martin Rufr BIKE FREAKS HOLICE 2007 7:52
15 253 Nick Elčkner Ústí nad Orlicí 2007 7:53
16 178 Jáchym Vrátil CykloBendl Vysoké Mýto 2007 8:05
17 207 Aleš Zezulka SK Žamberk Tessuti sport 2006 8:45
18 109 Filip Douděra CC Choceň 2007 8:47
19 193 David Pištora Chrudim 2007 9:02
20 124 Vilém Suchan Vysoké Chvojno 2007 9:55
21 169 Štěpán Kulhánek Horní Jelení 2007 -1 kolo
22 25 Radim Novák Roveň 2006 -1 kolo
23 265 Michal Stoklasa Stoklasáci 2007 -1 kolo
24 175 Vojtěch Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2007 -1 kolo
25 90 Jakub Sedlák Holice 2007 -1 kolo
26 19 Jiří Štěrba Pardubice 2007 -1 kolo
27 17 Karel Hendrych Holice 2007 -1 kolo
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

H - mladší žákyně – 2005-2004
1 245 Patricie Srnská Cyklo ski klub Polička 2004 10:17
2 221 Veronika Mišoňová Sokol Veltěž 2004 10:52
3 270 Daniela Radová CYKLO Benešov 2005 10:59
4 147 Vendula Nechutová BIKE FREAKS HOLICE 2005 12:44
5 14 Markéta Doležalová Bike Freaks Holice 2005 13:05
6 123 Eva Suchanová Vysoké Chvojno 2004 13:20
7 191 Lucie Hainzelová O.K.MOTO RACING KTM TEAM 2005 13:31
8 122 Anna Kudláčková Vysoké Chvojno 2004 16:33
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

J - mladší žáci – 2005-2004
1 187 Matej Kuncik Cs mtb vimperk 2004 9:56
2 99 Libor Vencl Eleven Mercedes-Benz Mitas 2004 10:02
3 22 FRANTIŠEK HOJKA Bike Freaks Holice 2005 10:18
4 97 Daniel Rubeš Shark Bikers 2005 10:32
5 40 Václav Lhoták BIKE FREAKS HOLICE 2004 10:43
6 181 Tomáš Svatoš Cyklo-ski klub Polička 2004 12:06
7 65 Jakub Říha Bike Freaks Holice 2005 12:14
8 201 Radim Štejnar Bike Freaks Holice 2004 12:58
9 233 Daniel Beneš CykloBendl Vysoké Mýto 2004 13:10
10 30 Patrik Pinkas Dolní Roveň 2005 13:39
11 179 Ondřej Vrátil CykloBendl Vysoké Mýto 2004 13:45
12 79 Vít Strejček Cyklo Bendl Vysoké Mýto 2005 13:59
13 264 Martin Stoklasa Stoklasáci 2005 14:16
14 258 David Tylšar Holice 2005 18:59
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

K - starší žačky – 2003-2002
1 21 ŠTĚPÁNKA HOJKOVÁ Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 16:17
2 9 Lucka Hendrychová Bike Freaks Holice 2003 16:40
3 206 Eliška Holcová Cyklo-Ski Klub Polička 2003 17:05
4 39 Martina Papoušková Cyklo-Ski klub Polička 2002 17:25
5 226 Lucie Blechová MULTI sport 2003 18:18
6 173 Natálie Pleskačová EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN 2003 19:40
7 98 Anna Rubešová Shark Bikers 2003 23:13
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

L - starší žáci – 2003-2002
1 215 Šimon Němec CYKLO-SKI klub Polička 2002 15:40
2 37 Jiří Vrabec Bike freaks Holice 2002 15:54
3 188 Vojtěch Kovaříček Vamberk 2002 16:20
4 49 Matěj Půlpán scottmtb.cz 2003 16:31
5 185 Adam Sládek SK Žamberk Tessuti Sport 2002 17:09
6 66 Matouš Chvátal S- SPORT Hronov 2003 17:20
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

M - kadetky – 2001-2000
1 50 Kateřina Štefanová BIKE FREAKS HOLICE 2001 20:55
2 225 Zuzana Šafářová CYKLO-Ski klub Polička 2001 22:22
3 38 Kašparová Natálie BIKE FREAKS HOLICE 2000 22:52
4 138 Pavlína Plchová Cyklo Bendl 2001 DNF
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

N - kadeti – 2001-2000
1 234 Lukáš Elčkner CykloBendl Vysoké Mýto 2000 22:11
2 64 Miloslav Krýda vysoké mýto 2000 23:12
3 133 Dominik Horák Cyklo Bendl 2001 24:50
4 100 Jakub Vencl Eleven Mercedes-Benz Mitas 2000 25:05
5 44 Ondřej Bečka Bike Freaks Holice 2000 26:15
6 235 Vojtěch Hájek CykloBendl Vysoké Mýto 2000 27:20
7 29 Daniel Pinkas SCP Pardubice 2001 27:56
8 28 Tomáš Pinkas Dolní Roveň 2001 -1 kolo
9 183 Filip Platenka BIKE FREAKS HOLICE 2000 -1 kolo
10 103 Daniel Matoušek Městec 2000 -1 kolo
11 231 Filip Tér S-Sport Hronov 2001 -1 kolo
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

O - juniorky – 1999-1998
1 228 Veronika Térová S-Sport Hronov 1998 22:22
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

P - junioři – 1999-1998
1 256 Hynek Tláskal CYKLO BENDL 1999 24:00
2 146 Dominik Petrnoušek Holice 1999 24:10