Seznam nominovaných

- tučně označení závodníci jsou již přihlášeni k finálovému závodu

Kategorie:

1. minižactvo - dívky (2008 a mladší):

 

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

ZŠ/oddíl

1.

Krátka Zuzana

Holice

1.

Bike Freaks Holice

2.

Jirásková Ema

Holice

2.

S - Sport

3.

Jelínková Nicol

Holice

3.

Expres CZ Merida Team Kolín

4.

Štěpánková Klára

Chrudim

3.

 

5.

Groulíková Barbora

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Zezulková Simona

Polička

2.

ZŠ Žamberk

7.

Ožinská Eliška

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

8.

Hanyková Adéla

Vysoké Mýto

1.

Stalak Devos Rychnov

9.

Dudychová Michaela

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

10.

Dvořáková Pavlína

Mor. Třebová

1.

2.ZŠ Mor.Třebová

11.

Hotařová Viktorie

Mor. Třebová

2.

2.ZŠ Mor.Třebová

12.

Krajčiová Barbora

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

13.

Hájková Zuzana

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

14.

Morávková Tereza

Lanškroun

2.

ZŠ Libchavy

15.

Hojková Karla

Dolní Roveň

1.

ZŠ Holice, Holubova

16.

Petráňová Valentýna

Dolní Roveň

3.

ZŠ Ostřetín

17.

Kučerová Daniela

Dolní Roveň

4.

ZŠ Ostřetín

18.

Barnetová Žofie

Ústí nad Orlicí

3.

ZŠ Komenského, Ústí n.Orlicí

19.

Morávková Denisa

Ústí nad Orlicí

4. (3. LA)

ZŠ Libchavy

20.

Mitvalská Bára

Ústí nad Orlicí

6.

ZŠ 28. října

21.

Shánělová Nikol

Choceň

1.

ZŠ VM JAV

22.

Kořínková Ema

Choceň

3.

ZŠ VM JAV

 

2. minižactvo - chlapci (2008 a mladší):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Kovář Melichar

Holice

1.

Bike Freaks Holice

2.

Frencl Patrik

Holice

2.

Giant Pitrsbikes

3.

Šretr Michal

Holice

3.

S-Sport Hronov

4.

Čejka Samuel

Chrudim

2.

 

5.

Blažek Tomáš

Chrudim

3.

 

6.

Chmel Lukáš

Polička

1.

ZŠ Jedlová

7.

Vašina Timotej

Vysoké Mýto

1.

ZŠ a MŠ Bílá, Praha

8.

Kopsa Ondřej

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

9.

Tupec Filip

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

10.

Parolek Miloslav

Mor. Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

11.

Pihoň Jeremiáš

Mor. Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

12.

Maňas Jan

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

13.

Stránský Matyáš

Lanškroun

1.

ZŠ Ostrov

14.

Motyčka Matěj

Lanškroun

2.

ZŠ Dobrouč

15.

Mačát Jakub

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

16.

Dobruský David

Lanškroun

2.

ZŠ Třebovská, Ustí nad Orlicí

17.

Douděra Petr

Pardubice

2.

CC Choceň

18.

Šumpík Jiří

Pardubice

3.

Bike Freaks Holice

19.

Bureš Lukáš

Pardubice

6.

 

20.

Pištora Štěpán

Dolní Roveň

3.

ZŠ Ostřetín

21.

Pištora Jan

Dolní Roveň

4.

MZŠ Dolní Roveň

22.

Lipenský Matouš

Ústí nad Orlicí

1.

Moravec team

23.

Raška Tomáš

Ústí nad Orlicí

4.

SK ŠELA SPORT

24.

Šparlinek Toník

Ústí nad Orlicí

5.

ZŠ Komenského, ÚO

25.

Glencner Ondřej

Choceň

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

26.

TUPEC Filip

Choceň

4.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

27.

BAIER Dominik

Choceň

5.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

 

3. předžactvo - dívky (2007 - 2006):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Srnská Veronika

Holice

1.

Cyklo ski klub Polička

2.

Šretrová Lucie

Holice

2.

S-Sport Hronov

3.

Kunčíková Ela

Holice

3.

Horka

4.

Pilařová Lucie

Chrudim

1.

Zš U Stadionu, Chrudim

5.

Menclová Gabriela

Chrudim

2.

 

4.

Macková Barbora

Chrudim

1.

 

5.

Otcovská Magdaléna

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Sílová Michaela

Polička

3.

ZŠ Široký důl

7.

Andrlíková Anna

Polička

4.

ZŠ Masarykova Polička

8.

Douděrová Kateřina

Vysoké Mýto

1.

CC Choceň

9.

Pospíšilová Zuzana

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

10.

Shánělová Elen

Vysoké Mýto

1. (CH)

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

11.

Crhová Natálie

Mor. Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

12.

Nastoupilová Nela

Mor. Třebová

2.

2.ZŠ Mor.Třebová

13.

Kubínová Laura

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

14.

Kubešová Klára

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

15.

Horálková Aneta

Pardubice

2.

Pardubice

16.

Sochorová Michaela

Dolní Roveň

1.

MZŠ Dolní Roveň

17.

Beranová Zuzana

Dolní Roveň

2.

MZŠ Dolní Roveň

18.

Krejčíková Kateřina

Dolní Roveň

3.

ZŠ Ostřetín

19.

Zavřelová Adéla

Ústí nad Orlicí

1.

Moravec Team

20.

Votočková Zuzana

Ústí nad Orlicí

2.

ZŠ Komenského, ÚO

21.

Rábová Adéla

Ústí nad Orlicí

3.

ZŠ Bří Čapků, ÚO

22.

Rouhová Nela

Choceň

1.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

23.

Marková Sabina

Choceň

3.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

24.

Vystrčilová Štěpánka

Choceň

4.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

 

4. předžactvo - chlapci (2007 - 2006):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Hendrych Vojta

Holice

1.

Bike Freaks Holice

2.

Šumpík Pavel

Holice

2.

Bike Freaks Holice

3.

Blažek Aleš

Holice

3.

Nasavrky bikers

4.

Gauglitz Tobias

Chrudim

1.

 

5.

Neuman Daniel

Chrudim

1.

 

6.

Podzemský Jan

Chrudim

2.

 

7.

Štěpánek Vítek

Chrudim

3.

 

8.

Faltýnek Jan

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Doleček Přemysl

Polička

2.

ZŠ Lukavice

10.

Zezula Aleš

Polička

3.

ZŠ Žamberk

11.

Nechuta Marek

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Vamberk

12.

Kouřím Matouš

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

13.

Macák Adam

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

14.

Zezula Denis

Mor. Třebová

1.

ZŠ Riegrova, Svitavy

15.

Ladra Tadeáš

Mor. Třebová

2.

2.ZŠ Mor.Třebová

16.

Marek Lukaš

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

17.

Kadlec Vladimír

Lanškroun

2.

ZŠ Kunčina

18.

Formánek Štěpán

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

19.

Mareš Daniel

Lanškroun

3.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

20.

Frencl Dominik

Pardubice

1.

Giant Pitrs bikes

21.

Novák Vojtěch

Pardubice

2.

Bike Freaks Holice

22.

Bříza Vojtěch

Pardubice

3.

ZŠ Resslova Hlinsko

23.

Michálek Aleš

Dolní Roveň

4.

MZŠ Dolní Roveň

24.

Markl František

Dolní Roveň

2.

ZŠ Ostřetín

25.

Šitina David

Dolní Roveň

5.

MZŠ Dolní Roveň

26.

Pamánek Ondřej

Dolní Roveň

6.

MZŠ Dolní Roveň

27.

Raška Lukáš

Ústí nad Orlicí

1.

SK ŠELA SPORT

28.

Svoboda Marcel

Ústí nad Orlicí

2.

UNIKOVO MTB team

29.

Klesňák Michal

Ústí nad Orlicí

4.

ZŠ Komenského, ÚO

30.

Blažek David

Choceň

4.

Bike Academy Opletal

31.

Tupec Petr

Choceň

6.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

32.

Zima Petr

Choceň

7.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

 

5. mladší žačky - dívky (2005 - 2004):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Srnská Patrície

Holice

1.

Cyklo ski klub Polička

2.

Mišoňová Veronika

Holice

2.

Sokol Veltěž

3.

Radová Daniela

Holice

3.

CYKLO Benešov

4.

Zítková Tereza

Chrudim

1.

 

5.

Michálková Lucie

Chrudim

2.

 

6.

Kučerová Stanislava

Chrudim

3.

 

7.

Dolečková Valérie

Polička

2

ZŠ Lukavice

8.

Sládková Anežka

Polička

3.

ZŠ Bohousová

9.

Hanyková Vanessa

Polička

4.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Nechutová Vendula

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Vamberk

11.

Kudláčková Anna

Vysoké Mýto

2.

Zš a Mš Malšova Lhota, HK

12.

Drahošová Pavlína

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

13.

Sedláková Kristýna

Mor. Třebová

1.

2.ZŠ Mor.Třebová

14.

Dvořáková Petra

Mor. Třebová

2.

2.ZŠ Mor.Třebová

15.

Matoušková Jana

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

16.

Doležalová Markéta

Pardubice

1.

Bike Freaks Holice

17.

Puchernová Tereza

Pardubice

2.

ZŠ Benešova Pardubice

18.

Racková Nikola

Pardubice

5.

ZŠ Seifertova, Jihlava

19.

Kučerová Natálie

Dolní Roveň

3.

MZŠ Dolní Roveň

20.

Hrochová Eliška

Dolní Roveň

4.

MZŠ Dolní Roveň

21.

Elčknerová Jana

Ústí nad Orlicí

3.

ZŠ Bří Čapků, ÚO

22.

Škarková Adéla

Ústí nad Orlicí

5.

ZŠ Bří Čapků, ÚO

23.

Bačová Sára

Ústí nad Orlicí

6.

ZŠ Bří Čapků, ÚO

24.

Potštejnská Lucie

Choceň

1.

ZŠ SV. Čecha Choceň

25.

Nejedlá Kateřina

Choceň

3.

ZŠ SV. Čecha Choceň

26.

Nejedlá Eliška

Choceň

4.

ZŠ SV. Čecha Choceň

 

6. mladší žáci - chlapci (2005 - 2004):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Kunčík Matěj

Holice

1.

CS mtb Vimperk

2.

Vencl Libor

Holice

3.

Eleven Mercedes-Benz Mitas

3.

Hojka František

Holice

3.

Bike Freaks Holice

4.

Havel Stanislav (2003)

Chrudim

1.

 

5.

Brokl Michal

Chrudim

2.

 

6.

Kubant Matěj

Chrudim

3.

 

7.

Svatoš Tomáš

Polička

1.

ZŠ Na Lukách Polička

8.

Rolh Radek

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Vraspír Jan

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Mikulecký Ondřej

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sloupnice

11.

Beneš Daniel

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

12.

Vrátil Ondřej

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

13.

Haas Josef

Mor. Třebová

1.

2.ZŠ Mor.Třebová

14.

Bažant Petr

Mor. Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

15.

Krajči Matěj

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

16.

Morávek Robin

Lanškroun

1.

ZŠ Libchavy

17.

Vranka Robert

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

18.

Kolomý Jonáš

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

19.

Rubeš Daniel

Pardubice

1.

Shark Bikers

20.

Hák Jakub

Pardubice

2.

Dvůr Králové nad Labem

21.

Říha Jakub

Pardubice

3.

Bike Freaks Holice

22.

Lhoták Václav

Dolní Roveň

1.

Gymnázium Holice

23.

Mikuláš Adam

Dolní Roveň

3.

MZŠ Dolní Roveň

24.

Pinkas Jakub

Dolní Roveň

4.

MZŠ Dolní Roveň

25.

Kubišta Jan

Ústí nad Orlicí

5.

Ústí nad Orlicí

26.

Lipenský Vít

Ústí nad Orlicí

7.

Moravec team

27.

Hurych Jan

Ústí nad Orlicí

8.

ZŠ Bří Čapků, ÚO

28.

Dudycha Jakub

Choceň

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

29.

Sajdl Jan

Choceň

4.

ZŠ SV. Čecha Choceň

30.

Lorenc Matyáš

Choceň

6.

ZŠ SV. Čecha Choceň

 

 

7. starší žačky - dívky (2003 - 2002):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Hojková Štěpánka

Holice

1.

Jaroslav Kulhavý Cycling Team

2.

Hendrychová Lucka

Holice

2.

Bike Freaks Holice

3.

Holcová Eliška

Holice

3.

Cyklo-Ski Klub Polička

4.

Pešavová Kateřina

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

5.

Vyhnálková Lucie

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Mlejnková Petra

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

7.

Kulhavá Nikola

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Sloupnice

8.

Kvapilová Michaela

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

9.

Orálková Kamila

Mor. Třebová

1.

2.ZŠ Mor.Třebová

10.

Parolková Apolena

Mor. Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

11.

Haasová Jana

Mor. Třebová

3.

Gymnázium MT

12.

Papoušková Martina

Pardubice

1.

Cyklo Ski klub Polička

13.

Pleskačová Natálie

Pardubice

2.

Expres CZ Merida Remerx Kolín

14.

Šedová Tereza

Dolní Roveň

1.

Cyklo Bendl

15.

Slezáková Lucie

Dolní Roveň

2.

MZŠ Dolní Roveň

16.

Haufová Zuzana

Ústí nad Orlicí

3.

Gymnázium Žamberk

17.

Stránská Vendulka

Ústí nad Orlicí

5.

rádio boris řetová

18.

Dolečková Kateřina

Ústí nad Orlicí

6.

Gymnázium ÚO

19.

Rafailová Natálie

Choceň

3.

ZŠ SV. Čecha Choceň

20.

Dlouhá Nikol

Choceň

5.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

21.

Voborníková Hana

Choceň

6.

ZŠ SV. Čecha Choceň

 

 

8. starší žáci - chlapci (2003 - 2002):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Němec Šimon

Holice

1.

Cyklo-Ski Klub Polička

2.

Vrabec Jiří

Holice

2.

Bike Freaks Holice

3.

Kovaříček Vojtěch

Holice

3.

Vamberk

4.

VokatýMichal

Chrudim

1.

 

5.

Niščák Vladimír

Chrudim

2.

 

6.

Báča Filip

Chrudim

3.

 

7.

Sládek Adam

Polička

2.

ZŠ Žamberk

8.

Lopour Martin

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Boštík Jan

Polička

4.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Valenta Jindřich

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sv. Čecha Choceň

11.

Pávek Tomáš

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Sloupnice

12.

Kozák Jiří

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Sloupnice

13.

Soukal Lukáš

Mor. Třebová

1.

2.ZŠ Mor.Třebová

14.

Séman Vilém

Mor. Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

15.

Machálek Adam

Mor. Třebová

3.

ZŠ Chornice

16.

Skalický Vojtěch

Lanškroun

1.

ZŠ B. Smetany Lanškroun

17.

Moravec Jan

Lanškroun

2.

Gymnázium Letohrad

18.

Půlpán Matěj

Pardubice

1.

ZŠ Benešovo nám., Pardubice

19.

Zahradníček Jan

Pardubice

4.

ZŠ Klicperova, Nový Bydžov

20.

Racek Tomáš

Pardubice

5.

ZŠ U školek, Liberec

21.

Filípek Jakub

Dolní Roveň

2.

MZŠ Dolní Roveň

22.

Dočkal Patrik

Dolní Roveň

3.

Gymnázium Holice

23.

Felcman Vojtěch

Dolní Roveň

4.

Gymnázium Holice

24.

Hartl Štěpán

Ústí nad Orlicí

1.

ZŠ Kotlářská

25.

Svoboda Marian

Ústí nad Orlicí

4.

ZŠ Nádražní, Žamberk

26.

Popel Jiří

Ústí nad Orlicí

7.

ZŠ Bří Čapků

27.

Hladík Martin

Choceň

3.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

28.

Neděla Štěpán

Choceň

3.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

29.

Kabrhel Kryštof

Choceň

5.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

 

 

9. kadetky (2001 – 2000):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Štefanová Kateřina

Holice

1.

Bike Freaks Holice

2.

Šafářová Zuzana

Holice

2.

CYKLO-Ski klub Polička

3.

Kašparová Natálie

Holice

2.

Bike Freaks Holice

4.

Plchová Pavlína

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sopotnice

5.

Neumannová Alice

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

6.

Motlová Karolína

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

7.

Parolková Magdaléna

Mor. Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

8.

Kostíková Aneta

Mor. Třebová

2.

3.ZŠ Mor.Třebová

 

10. kadeti (2001 – 2000):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Elčkner Lukáš

Holice

1.

CykloBendl Vysoké Mýto

2.

Krýda Miloslav

Holice

2.

CykloBendl Vysoké Mýto

3.

Horák Dominik

Holice

3.

CykloBendl Vysoké Mýto

4.

Růžička Jakub

Chrudim

1.

 

5.

Hudec Jiří

Chrudim

2.

 

6.

Neuman Daniel

Chrudim

3.

 

7.

Pinkas Daniel

Polička

1.

ZŠ Dolní Roveň

8.

Macháček Jakub

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Novák Josef

Polička

4.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Pechanec Ondřej

Vysoké Mýto

3.

Gymnázium Vysoké Mýto

11.

Drahoš Adam

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

12.

Harnach Dominik

Vysoké Mýto

5.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

13.

Bažant Martin

Mor. Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

14.

Kyncl Dominik

Mor. Třebová

3.

2.ZŠ Mor.Třebová

15.

Šmarda Jan

Mor. Třebová

4.

2.ZŠ Mor.Třebová

16.

Mareš Adam

Lanškroun

1.

ZŠ Dobrouč

17.

Pinkas Tomáš

Pardubice

3.

ZŠ Masarykova, D. Roveň

18.

Málek Tomáš

Pardubice

4.

ZŠ Studánka

19.

Kašpar Lukáš

Pardubice

5.

ZŠ Br. Veverkových, Pardubice

20.

Šimek Jakub

Dolní Roveň

2.

Gymnázium Holice

21.

Bečka Ondřej

Dolní Roveň

3.

Gymnázium Holice

22.

Kvoch Jan

Dolní Roveň

4.

ZŠ J. Ressla Pce

23.

Kalas Miloslav

Ústí nad Orlicí

4.

ZŠ Brezová n. Svitavou

24.

Kadrmas Marek

Ústí nad Orlicí

5.

Ústí nad Orlicí

25.

Křivohlávek Petr

Ústí nad Orlicí

6.

SOU Letohrad

26.

Ondejčík Michal

Choceň

1.

ZŠ Sv. Čecha Choceň

27.

Křížek Tomáš

Choceň

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

28.

Žižka Vojtěch

Choceň

3.

ZŠ Sv. Čecha Choceň