Finálové výsledky!!!

 Již čtvrtý ročník seriálu Hledá se vítěz skončil tuto neděli finálovým závodem v Nasavrkách a věříme, že se všem účastníkům finále líbilo! Podívejte se na výsledky všech odjetých závodů v níže připojeném odkazu. Fotografie a další podrobnosti uvedeme později!

www.sport-base.cz/vysledky/2016/z-nasavrky-16?flt%5Bpohl%5D=&flt%5Bkat%5D=&flt%5Btrat%5D=F1&flt%5Bprijm%5D=&flt%5Bsc%5D=

Výsledky v pdf:

Nasavrky - finálové závody.pdf (98468)
Nasavrky - veřejné závody.pdf (84334)


Vítězové finálového závodu Hledá se vítěz pro rok 2016 v jednotlivých kategoriích:

1. Zuzana KRÁTKÁ - Bike Freaks Holice, ZŠ Dolní Ředice - minižačky (2008 a mladší)

2. Patrik FRENCL - ZŠ Police nad Metují - minižáci (2008 a mladší)

3. Ella KUNČÍKOVÁ - Horka - předžačky (2006-2007)

4. Vojta HENDRYCH - Bike Freaks Holice, ZŠ Holubova Holice - předžáci (2006-2007)

5. Patrície SRNSKÁ - ZŠ Masarykova Polička - mladší žačky (2004-2005)

6. Matěj KUNČÍK - CS MTB Vimperk - mladší žáci (2004-2005)

7. Štěpánka HOJKOVÁ - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - starší žačky (2002-2003)

8. Štěpán HARTL - ZŠ Kotlářská, Brno - starší žáci (2002-2003)

9. Kateřina ŠTEFANOVÁ - Bike Freaks Holice - kadetky (2000-2001)

10. Lukáš ELČKNER - Cykloklub Bendl Vysoké Mýto, ZŠ Bří Čapků ÚStí nad Orlicí - kadeti (2000-2001)

 Děkujeme všem za účast a předvedené sportovní výkony!!!

 

25.9.2016 - FINÁLE Nasavrky u Chrudimi aneb

EUROBIT AVE MALÁ CENA NASAVRK MTB

Pořadatel :    JR RUNNING SPORT – intersport Nasavrky   

Kontakt :       Jan Rýdlo, Sokolská 130, 538 25  Nasavrky, mob.: 603-513 2987, mail:  jr.running@wo.cz

Přihlášky :      on line - nawww.hledasevitez.cz ( 20.9.) a www.beh-nasavrky-mtb.cz  pro

                        veřejný závod průběžně i na místě do 9.00 hodin

                        konec prezentace a výdeje startovních čísel vždy nejdéle 30 min. před startem dané kategorie

Starty :        od 9.30 pro veřejný závod a finále HLEDÁ SE VÍTĚZ od 11.20 hodin

Hlavní rozhodčí :  bude  delegován STK SCPK    

Zpracování výsledků :  Robert Kolakovský-Elektronics

Řazení na STARTU: na základě pokynů pořadatelů a rozhodčích

 

Kategorie:                                    Č a s  startu:

věk:

ročník:

délka závodu:

okruh – délka:

Minižactvo       -  dívky                   11.20  hod.

 7 - 8

2008 / 9

cca 5 min.

 MO -  1 km

Minižactvo        - chlapci                cca 11.25  hod.

 7 - 8

 2008 / 9

cca 5 min.

 MO -   1 km

Předžactvo       -  dívky                cca 11.30 hod.

9 - 10

 2006 / 7

cca 10 min.

  MO 2x –  2 km

Předžactvo       -  chlapci              cca 11.40 hod.

 9 - 10

 2006 / 7

cca 10 min.

  MO 2x –  2 km

Mladší žactvo    -  dívky                cca 11.50 hod.

11 - 12

 2004 / 5

cca 15 min.

MO+VO - 2,5 km

Mladší žactvo    -  chlapci              cca 12.15 hod.

11 - 12

 2004 / 5

cca  15 min.

MO+VO - 2,5 km

Starší žactvo     -  dívky                 cca 12.30 hod.

13 - 14

 2002 / 3

cca 18 min.

VO 2 x  - 4 km

Starší žactvo     -  chlapci              cca 12.50 hod.

13 - 14

 2002 / 3

cca  18 min.

 VO 2x  - 4km

Kadetky             -  dívky                cca 13.05 hod.

15 - 16

 2000 / 1

cca   22 min.

 VO 3x  - 6 km

Kadeti                -  chlapci            cca 13.25 hod.

15 - 16

 2000 / 1

cca    22 min.

 VO 3x  - 6km

Startovné :      veřejný závod: 2012 a ml. neplatí, ostatní 30,- Kč

                         HLEDÁ SE VÍTĚZ - finále: startovné se neplatí

Tratě :  silnice s lehkými překážkami a lehčí terén, malý okruh o délce cca 1 km, velký cca 2 km

Značení šipky na vozovce, vytyčovací páska-koridory v terénu

Postupový klíč pro finále, účast ve veřejném závodě:

DO FINÁLOVÉHO ZÁVODU HLEDÁ SE VÍTĚZ postupují první tři závodníci každé kategorie z 10-ti jednotlivých

závodů napříč Pk. Do veřejného závodu pak všichni řádně zaregistrovaní závodníci.

V š i ch n i  účastníci obdrží tašku s upomínkami ( MTB časopis, noviny závodu, pohlednici, magnetku závodu ) a po dojezdu kvalitní občerstvení.

C E N Y: první tři závodníci obdrží kvalitní věcné ceny a medaile. Vítězové finále pak poháry a žlutá trička.

Prezence : restaurace Pod lípou-náměstí vedle kostela, zde je možno zakoupit i další občerstvení.

Výsledky: vyhlášení výsledků proběhne vždy po ukončení obou závodů s bohatým doprovodným programem ( hvězdná autogramiáda, Ultimate ramp show, kapela Rockband ) . 

 Časový rozpis veřejného závodu :

 

 

 

   prezentace

Od  8. 00 hod.

  odrážedla  2012...

10.50 hod.

 

 

 

start předškoláci CH, D

9.30-  9.40 hod.

  kola 2012...

10.55 hod.

 

 

 

start minižactvo   CH,D

9.50-10.00 hod.

 autogramiáda

11.00 hod.

 

 

 

start předžactvo   CH,D

10.10-10.20 

 vyhlášení  výsledků

11.00 hod.

 

 

 

start  ml. Žactvo    CH,D

10.30-10.40 

 první start FINÁLE

11.20 hod.

 

 

 

Společná ustanovení pro veřejný a finálový závod v Nasavrkách:

Podmínky účasti : Dobrý zdravotní stav, horské kolo v dobrém technickém stavu, homologovaná ochranná přilba¨po celou dobu závodu i tréninku !!!

Různé : Závod se koná na uzavřené trati po místních komunikacích a v přilehlém terénu. Všichni se účastní akce na vlastní nebezpečí a jsou povinni dodržovat pravidla určené pořadateli a podmínky ochrany přírody při pohybu ve volném terénu. Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé, ani jimi způsobené a účastníci odpovídají za svou zdravotní způsobilost pro soutěž. Licence se nevyžadují, avšak závodí se dle Soutěžního řádu pro závody MTB ČSC a účastníci jsou povinni se řídit pokyny rozhodčích a funkcionářů závodu.

Soutěžní výbor: ředitel závodu – Petr Koreček 

                            hlavní rozhodčí – bude delegován STK SCPK

 

Mapka místa prezentace závodu:

Mapky tratě:

Malý okruh

 

Velký okruh

 

Výsledky finálového závodu!

Vítězové finálového závodu Hledá se vítěz s TV NOVA pro rok 2015 v jednotlivých kategoriích:

1. Zuzana KRÁTKÁ - Bike Freaks Holice - minižačky (2007 a mladší)

2. Aleš BLAŽEK - ZŠ Nasavrky - minižáci (2007 a mladší)

3. Markéta DOLEŽALOVÁ - Bike Freaks Holice - předžačky (2005-2006)

4. Vojta HENDRYCH - Bike Freaks Holice - předžáci (2005-2006)

5. Patrície SRNSKÁ - ZŠ Masarykova Polička - mladší žačky (2003-2004)

6. Štěpán HARTL - ZŠ Kotlářská Brno - mladší žáci (2003-2004)

7. Zuzana ŠAFÁŘOVÁ - Gymnázium Polička - starší žačky (2001-2002)

8. Lukáš ELČKNER - Cykloklub Bendl Vysoké Mýto - starší žáci (2001-2002)

9. Magdaléna PAROLKOVÁ - ZŠ Jevíčko - kadetky (1999-2000)

10. Filip STEHNO - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - kadeti (1999-2000)

Kompletní výsledky naleznete zde!

Fotografie a další informace z fínálového programu budeme postupně doplňovat! Děkujeme všem za účast a předvedené sportovní výkony!!!

27.9.2015 - FINÁLE - Vysoké Mýto

Pořadatel závodu: CYKLO BENDL – CLUB 98 Vysoké Mýto

Termín závodu: 27. 9. 2015, 9:00 –  cca 14:00

Místo konání: Vysoké Mýto – Tyršova plovárna (adresa: U Plovárny 328, 566 01 Vysoké Mýto)

Ředitel závodu: Vít Hospodka, tel.: 733 108 789, email: v.hospodka@seznam.cz       

Hlavní rozhodčí: Milan Lehký

Prezentace: Tyršova plovárna  

Zdravotní zabezpečení: Český červený kříž

Startovné: neplatí se

Parkování:  bezplatně před Tyršovou plovárnou či v blízkém okolí

Podmínka účasti: povinná přilba, u dětských kategorií podepsané prohlášení zákonným zástupcem.

Popis tratě: cyklistický závod na okruzích na Tyršově plovárně a okolí. Délka okruhu cca. 1000 metrů. Povrch: 80% - travnatý, 20% cesty, asfalt; možná se projedete i po dně plovárny :-)

Systém:  Hromadný závod jednotlivců podle kategorií pro děti ve věku do 16 let, odděleně budou startovat závodníci příchozí a závodníci nominovaní ve finálovém programu seriálu „Hledá se vítěz!“ Nominovaný závodník v seriálu „Hledá se vítěz!“ může jet pouze v kategorii nominovaných (nemůže jet v kategoriích příchozích).

Přihlášky: Prezentace v místě konání závodů, kategorie příchozí nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie, u nominovaných závodníků seriálu „Hledá se vítěz s TV NOVA“ nejpozději v 10:00, možnost přihlášení nominovaných závodníků přes on-line systém přihlašování na www.hledasevitez.cz.

Časový harmonogram akce:

8:00 – 10:00        prezentace – v místě konání závodů, příchozí nejpozději 30 min před startem své kategorie, nominovaní finalisté do 10:00

8:55 –   9:00        zahájení závodů

9:00 – 13:00        závody dle kategorií, doprovodný program

13:15                  slavnostní vyhlášení výsledků

Kategorie: příchozí

             Název:                                    Ročník nar.                   Start             Prezentace do  

A. minižáci, minižačky - příchozí           2007 – 2008                        9:00                    8:30        

B. předžáci, předžačky - příchozí          2005 – 2006                        9:15                    8:45        

C. mladší žáci, žačky - příchozí             2003 – 2004                       9:30                    9:00        

D. naděje - příchozí                             2009 – 2010                       9:45                    9:15        

E. přednaděje kola – příchozí               2011 a mladší                    10:00                   9:30        

F. přednaděje odrážedla – příchozí       2011 a mladší                    10:15                   9:45       

Finálové kategorie:

1. minižactvo - dívky                      2007 - 2008                            10:30                  10:00       

2. minižactvo - chlapci                   2007 - 2008                            10:40                  10:00        

3. předžactvo - dívky                     2005 - 2006                            10:50                   10:00        

4. předžactvo - chlapci                   2005 - 2006                           11:00                   10:00        

5. mladší žačky - dívky                  2003 - 2004                            11:15                   10:00        

6. mladší žáci - chlapci                  2003 - 2004                            11:30                   10:00        

7. starší žačky - dívky                    2001 - 2002                            11:45                   10:00        

8. starší žáci - chlapci                    2001 - 2002                           12:00                    10:00        

9. kadetky - dívky                          1999 - 2000                           12:15                    10:00        

10. kadeti - chlapci                        1999 - 2000                           12:30                    10:00        

Předpis:

- pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené

- každý závodník musí mít přilbu a kolo v dobrém technickém stavu (za technický stav kola zodpovídá majitel kola, závodník s kolem ve špatném technickém stavu nebude připuštěn k závodu)

- pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu závodů

Hodnocení: V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší, kteří obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.  Kategorie D a E bude vyhlášena pro chlapce i dívky společně, kategorie F bude bez vyhlášení – každý účastník dostane odměnu (medaili a diplom) po projetí cílem. V kategoriích finálových (1-10) obdrží vítěz trofej za vítězství v seriálu!

Občerstvení: Pro závodníky a závodnice bude připravené formou "občerstvovacího bufetu"; dále bude stánek s rychlým občertvením, kýta na grilu, možnost oběda v nedalekém motorestu TORO

Informace:   

Jan Hlásecký, jan.hlasecky@federalmogul.com, 604 636 480

Vít Hospodka, v.hospodka@seznam.cz, 733 108 789

Výsledky finále "Hledá se vítěz!" - 2014

Výsledky Finálového závodu Hledá se vítěz!

Vítězi jednotlivých kategorií seriálu pro rok 2014 jsou:

1. Karolína KAPLANOVÁ - ZŠ Sruby - minižačky (2006 a mladší)

2. Vojtěch HENDRYCH - ZŠ Holubova Holice - minižáci (2006 a mladší)

3. Justýna KOLÁŘOVÁ - ZŠ Semily - předžačky (2004-2005)

4. Matěj KUNČÍK - Králíky - předžáci (2004-2005)

5. Martina PAPOUŠKOVÁ - ZŠ Holubova Holice - mladší žačky (2002-2003)

6. Jiří POPEL - ZŠ Bří Čapků Ústí nad Orlicí - mladší žáci (2002-2003)

7. Edita ELIÁŠOVÁ - ZŠ Javornického Vysoké Mýto - starší žačky (2000-2001)

8. Miloslav KRÝDA - ZŠ Javornického Vysoké Mýto - starší žáci (2000-2001)

9. Pavla HENDRYCHOVÁ - Gymnázium Holice - kadetky (1998-1999)

10. Martin LIDMILA - Polička - kadeti (1998-1999)

21. 9. 2014 – FINÁLE - Vysoké Mýto

Pořadatel závodu: CYKLOBENDL – CLUB 98 Vysoké Mýto

Zodpovědná osoba: Vít Hospodka, tel.: 733 108 789, email: v.hospodka@seznam.cz                      

Zdravotní zabezpečení: Český červený kříž

Termín závodu: 21. 9. 2014, 9:00 –  cca 14:00

Místo konání: Vysoké Mýto – náměstí Přemysla Otakara II., Jungmannovy sady

Popis tratě: Cyklistický závod na okruzích na náměstí Př. Otakara II. a v přilehlých Jungmannových sadech vhodný pro horské kolo. Malý okruh pouze na náměstí cca 700m, velký okruh na náměstí a v Jungmannových sadech cca 1 300m.

Systém:  Hromadný závod jednotlivců podle kategorií pro děti ve věku do 16 let, odděleně budou startovat závodníci příchozí a závodníci nominovaní ve finálovém programu seriálu „Hledá se vítěz!“ Nominovaný závodník v seriálu „Hledá se vítěz!“ může jet pouze v kategorii nominovaných (nemůže jet v kategoriích příchozích).

Přihlášky: Prezentace v místě konání závodů na náměstí Př. Otakara II ve Vysokém Mýtě nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie, u nominovaných závodníků seriálu „Hledá se vítěz!“ nejpozději v 10:00, možnost přihlášení nominovaných závodníků přes on-line systém přihlašování na www.hledasevitez.cz .

Časový harmonogram akce:

8:00 – 10:00        prezentace – v místě konání závodů, příchozí nejpozději 30 min před startem své kategorie, nominovaní finalisté do 10:00

8:55 – 9.00          zahájení závodů

9:00 – 13:40        závody dle kategorií, doprovodný program

13:00                  slavnostní vyhlášení výsledků

13:45                  autogramiáda Jaroslava Kulhavého, ukončení akce

Kategorie:

                 Název:            Ročník narození:    Start závodu: Prezentace do:   Trasa:

Příchozí:

A. minižáci, minižačky - příchozí       2007 – 2006          9:00          8:30         1x okruh malý    1x700m

B. předžáci, předžačky - příchozí      2005 – 2004          9:15          8:45         2x okruh malý    2x700m

C. mladší žáci, žačky - příchozí        2003 – 2002          9:30          9:00          3x okruh malý    3x700m

D. naděje - příchozí                        2008 – 2009          9:45          9:15          zkrácený okruh   

E. přednaděje kola – příchozí          2010 a mladší      10:00          9:30          zkrácený okruh   

F. přednaděje odrážedla – příchozí  2010 a mladší      10:15          9:45          cílová rovinka

Finálové kategorie:

1. minižactvo - dívky                      2007 - 2006         10:30         10:00        1x okruh malý      1x700m

2. minižactvo - chlapci                   2007 - 2006          10:40        10:00         2x okruh malý      2x700m

3. předžactvo - dívky                     2005 - 2004          10:50        10:00         2x okruh malý      2x700m

4. předžactvo - chlapci                  2005 - 2004          11:00        10:00         3x okruh malý       3x700m

5. mladší žačky - dívky                  2003 - 2002          11:15        10:00         2x okruh velký      2x1300m

6. mladší žáci - chlapci                  2003 - 2002          11:30        10:00         3x okruh velký      3x1300m

7. starší žačky - dívky                    2001 - 2000          11:45        10:00         3x okruh velký      3x1300m

8. starší žáci - chlapci                    2001 - 2000          12:00        10:00         4x okruh velký      4x1300m

9. kadetky - dívky                          1999 - 1998          12:15        10:00         4x okruh velký      4x1300m

10. kadeti - chlapci                        1999 - 1998         12:30         10:00         5x okruh velký      5x1300m

 

Předpis:

- pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené

- každý závodník musí mít přilbu a kolo v dobrém technickém stavu (za technický stav kola zodpovídá majitel kola, závodník s kolem ve špatném technickém stavu nebude připuštěn k závodu)

- pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu závodů

Hodnocení: V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší, kteří obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.  Kategorie D a E bude vyhlášena pro chlapce i dívky společně, kategorie F bude bez vyhlášení – každý účastník dostane odměnu po projetí cílem. V kategoriích finálových (1-10) obdrží vítěz trofej za vítězství v seriálu!

Startovné: Startovné se neplatí.

Parkování:  Bezplatně na náměstí Přemysla Otakara II. ve Vysokém Mýtě či v blízkém okolí.

Informace:    

http://www.hledasevitez.cz

Jan Hlásecký, jan.hlasecky@federalmogul.com, 604 636 480

Vít Hospodka, v.hospodka@seznam.cz, 733 108 789

Výsledky finále "Hledá se vítěz!" - 2013

 Nedělní finálový program celého projektu je za námi!!! Celkem se v neděli na start postavilo 153 mladých adeptů na budoucí cyklistické hvězdy. 153 dětí ve věku od 2 do 16 let, které se přijely porvat o trofeje pro celkové vítěze seriálu. Vítězi jsou:

1. Karolína KAPLANOVÁ - ZŠ Sruby - minižačky (2005 a mladší)

2. Marek JURKULÁK - Šternberk - minižáci (2005 a mladší)

3. Tereza ŠEDOVÁ - ZŠ Sruby - předžačky (2003-2004)

4. Matěj PŮLPÁN - Pardubice - předžáci (2003-2004)

5. Martina PAPOUŠKOVÁ - ZŠ Holubova Holice - mladší žačky (2001-2002)

6. Vojtěch KAPLAN - ZŠ Komenského Letohrad - mladší žáci (2001-2002)

7. Edita ELIÁŠOVÁ - ZŠ Javornického Vysoké Mýto - starší žačky (1999-2000)

8. Martin BARTOŠ - ZŠ Javornického Vysoké Mýto - starší žáci (1999-2000)

9. Pavla HENDRYCHOVÁ - Gymnázium Holice - kadetky (1997-1998)

10. Dominik STARÝ - ZŠ Javornického Vysoké Mýto - kadeti (1997-1998)

Celkové výsledky jednotlivých kategorií:

Finálové kategorie:
minižačky 7-8 let.pdf (55117) minižáci 7-8 let.pdf (49366)
předžačky 9-10 let.pdf (56375) předžáci 9-10 let.pdf (58194)
mladší žačky 11-12 let.pdf (54894) mladší žáci 11-12 let.pdf (52060)
starší žačky 13-14 let.pdf (54683) starší žáci 13-14 let.pdf (49313)
kadetky 15-16 let.pdf (39 kB) kadeti 15-16 let.pdf (47 kB)

 

Kategorie příchozí:
přednaděje - D - odrážedla (2004 a mladší).pdf (46789) přednaděje - CH - odrážedla (2004 a mladší).pdf (56727)
přednaděje - D - kola (2004 a mladší).pdf (53216) přednaděje - CH - kola (2004 a mladší).pdf (54624)
naděje - D - 5-6 let.pdf (53682) naděje - CH - 5-6 let.pdf (57011)
P - minižačky 7-8 let.pdf (55194) P-minižáci 7-8 let.pdf (49060)
P-předžáci 9-10 let.pdf (54611) P-mladší žačky 11-12 let.pdf (53182)
P-mladší žáci 11-12 let.pdf (46499) P-starší žáci 13-14 let.pdf (47382)

Fotografie z finálového závodu najdete na:

 

Finále - Vysoké Mýto 2013

Náměstí Přemysla Otakara II.

Propozice závodu:

Pořadatel závodu: CYKLOBENDL – CLUB 98 Vysoké Mýto

Ředitel závodu: Vít Hospodka, tel.: 733 108 789, email: v.hospodka@seznam.cz                      

Hlavní rozhodčí: Milan Lehký, III. tř,

Zdravotní zabezpečení: MUDr. Lubomír Kellner – privátní lékař

Termín závodu: 22. 9. 2013, 9.00 –  cca 14.00

Místo konání: Vysoké Mýto – náměstí Přemysla Otakara II., Jungmannovy sady

Popis tratě: Cyklistický závod na okruzích na náměstí Př. Otakara II. a v přilehlých Jungmannových sadech vhodný pro horské kolo. Malý okruh pouze na náměstí cca 700m, velký okruh na náměstí a v Jungmannových sadech cca 1 300m.

Systém:  Hromadný závod jednotlivců podle kategorií pro děti ve věku do 16 let, odděleně budou startovat závodníci příchozí a závodníci nominovaní ve finálovém programu seriálu „Hledá se vítěz!“ Nominovaný závodník v seriálu „Hledá se vítěz!“ může jet pouze v kategorii nominovaných (nemůže jet v kategoriích příchozích).

Přihlášky: Prezentace v místě konání závodů na náměstí Př. Otakara II ve Vysokém Mýtě nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie, u nominovaných závodníků seriálu „Hledá se vítěz!“ nejpozději v 10:00, možnost přihlášení nominovaných závodníků přes on-line systém přihlašování na www.hledasevitez.cz.

Časový harmonogram akce:

8:00 – 10:00        prezentace – v místě konání závodů, příchozí nejpozději 30 min před startem své kategorie, nominovaní finalisté do 10:00

8:55 – 9.00          zahájení závodů

9:00 – 13:00       závody dle kategorií, doprovodný program

13:00                 slavnostní vyhlášení výsledků

13:45                autogramiáda Jaroslava Kulhavého, ukončení akce

Kategorie:

Příchozí:

Ozn.: zev: Ročník narození: Start závodu: Prezentace do: Trasa:
A. minižáci, minižačky 2005 – 2006 9:00 8:30 1x okruh malý 1x700m
B. předžáci, předžačky 2004 – 2003 9:15 8:45 2x okruh malý 2x700m
C. mladší žáci, žačky 2002 – 2001 9:30 9:00 3x okruh malý 3x700m
D. starší žáci, žačky 2000 – 1999 9:45 9:15 4x okruh malý 4x700m
E. kadeti, kadetky 1998 – 1997 10:00 9:30 5x okruh malý 5x700m
F. naděje 2007 – 2008 10:15 9:45 zkrácený okruh  400m
G. přednaděje kola 2009 a mladší 10:20 9:50 zkrácený okruh  300m
H. přednaděje odrážedla 2009 a mladší 10:20 9:50 cílová rovinka  150m

          

Finálové:

Ozn.: zev: Ročník narození: Start závodu: Prezentace do: Trasa:
1. minižactvo - dívky 2005 - 2006 10:30 10:00 1x okruh malý 1x700m
2. minižactvo - chlapci 2005 - 2006 10:40 10:00 2x okruh malý 2x700m
3. předžactvo - dívky 2004 - 2003 10:50 10:00 2x okruh malý 2x700m
4. předžactvo - chlapci 2004 - 2003 11:00 10:00 3x okruh malý 3x700m
5. mladší žačky - dívky 2002 - 2001 11:15 10:00 2x okruh velký 2x1300m
6. mladší žáci - chlapci 2002 - 2001 11:30 10:00 2x okruh velký 2x1300m
7. starší žačky - dívky 2000 - 1999 11:45 10:00 3x okruh velký 3x1300m
8. starší žáci - chlapci 2000 - 1999 12:00 10:00 4x okruh velký 4x1300m
9. kadetky - dívky 1998 - 1997 12:15 10:00 4x okruh velký 4x1300m
10. kadeti - chlapci 1998 - 1997 12:30 10:00 5x okruh velký 5x1300m

Předpis:

  • závodí se dle Pravidel cyklistiky ČSC a znění tohoto rozpisu
  • pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené
  • každý závodník musí mít přilbu a kolo v dobrém technickém stavu (za technický stav kola zodpovídá majitel kola, závodník s kolem ve špatném technickém stavu nebude připuštěn k závodu)
  • pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu závodů

Hodnocení: V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší, kteří obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.  Kategorie F a G bude vyhlášena pro chlapce i dívky společně, kategorie H bude bez vyhlášení – každý účastník dostane odměnu po projetí cílem. V kategoriích finálových (1-10) obdrží vítěz trofej za vítězství v seriálu!

Startovné: Startovné se neplatí.

Parkování:  Bezplatně na náměstí Přemysla Otakara II. ve Vysokém Mýtě, či v blízkém okolí.

Informace:    

http://www.hledasevitez.cz

Jan Hlásecký, jan.hlasecky@federalmogul.com, 604 636 480

Vít Hospodka, v.hospodka@seznam.cz, 733 108 789

Oficiální schválené propozice v pdf:20130922_R_HSV_V_Myto_Fin.pdf (553806)

Plánek trasy:

- označení  krátkého okruhu

 

- označení dlouhého okruhu (spolu s modrými šipkami krátkého okruhu)